Hakkımızda

 

          Firmamız 1991 yılında Bahçelievler semtinde kurulmuş, önceleri elektrik ve otomasyon ağırlıklı çalışmış 1996 yılı itibariyle ısı teknolojileri ve doğalgaz ürünleri servislik hizmetleri alanında da yer almaya başlamıştır.

         1999 yılından itibaren kendi mülkümüz olan şu anki ikamet adresinde hizmet vermekteyiz. Amacımız siz değerli müşterilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaktır. Bunun için alanında uzman kadromuzla dürüst ticaret anlayışı çerçevesinde, en kısa sürede doğru çözümler üretmek adına sizlere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

 

FALİYET ALANLARIMIZ

 

         Isıtma sistemlerinde: Yakıcıların (brülörler-bekler-vb) çevreye duyarlı olmak adına kaliteli yanma ayarları Baca gazı analizleri alınması ve raporun müşteriye sunulması Kazanların verimli yakma teknikleri Fazla tüketim olan sistemlere tasarruf tedbirleri sunmak Eko panel üç yollu vana tesisat imalatları Sıcak su plakalı eşanjör sistemleri imalatı Açık sistemleri kapalı devre sitemlerine dönüştürmek Hidrofor, pompa, vana, kapalı genleşme tankı Su depoları yenilenmesi ve hijyen çalışmaları Kimyasal yıkamalar ve korumalar Akümülasyon tankları Kapalı genleşme tankı basınç kontrolleri, ayarları (azot ilavesi) Baca çekiş sızdırma bakım ve kontrolleri(kameralı) Oksijen-trim sistemleri imalatı ve montajı Farklı ısı dolaşımlarında zon kontrolleri ısı eşitlemeleri Ses, ısı yalıtımları Adı geçen cihazların bakımı( bakım sözleşmesi) yenilenmesi, temini, satış ve montaj

Ad Soyad
Doğum Yeriniz
Doğum Tarihiniz
Cinsiyet
Sürekli Adres
Cep Telefonu
Medeni Durumu
E-mail
Askerlik
TC Kimlik No
   
Okul
Bölüm
Giriş Tarihi
Mezuniyet Tarihi
İlköğretim
Lise
Üniversite
Yüksek Lisans
   
Yabancı Dil 1
Yabancı Dil 2
Yabancı Dil 3
Mesleğiniz veya uzmanlık alanınız ile ilgili katıldığınız kur ve seminerler
  Kurs Yer Yıl Süre
1
2
3
Akrabanız olmayan size referans verebilecek kişiler
Referans 1 :
Referans 2 :
Referans 3 :
İş yerimizden talep ettiğiniz ücret
Sigara Kullanıyormusunuz ?
Seyahat engeliniz var mı ?
Mesai saatleri dışında çalışabilir misiniz ?
Vardiyalı Çalışabilir misiniz ?
Sürücü ehliyetiniz varsa sınıfı ?